تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شبکه پرشین تون

پرشین تون

فیلم سینمایی بره های ناقلا ساخته می شود

دانلود سریال باب اسفنجی با دوبله پرشین تون | 2 قسمت اضافه شد | 4 قسمت موجود می باشد

دانلود سریال پرندگان خشمگین با صدای اصلی و دوبله گلوری

دانلود فصل اول سریال کاراته کاها با زیرنویس اختصاصی | قسمت دوم اضافه شد

دانلود فصل اول سریال Rabbids Invasion | قسمت 05,06 اضافه شدفیلم سینمایی بره های ناقلا ساخته می شود

()

 

 پس از انیمیشن والاس و گرومیت، یکی دیگر از شخصیتهای محبوب آردمن برای ماجراجویی در فیلم های بزرگ خود را آماده میکند . استودیو انیمیشن بریستول اعلام کرد که با شراکت و همراهی استودیوکانال یک فیلم سینمایی بر اساس بره های ناقلا ( Shaun the Sheep ) برای بهار سال 2015. با تکنیک انیمیشن استاپ موشن بسازد که کارگردانی آن توسط ...

 
 مارک برتون ( کارگردان فیلم والاس و گرومیت: نفرین خرگوش) و ریچارد استارزاک انجام خواهد شد . استودیوکانال تامین مالی این پروژه را برعهده دارد و این فیلم در انگلستان، فرانسه، آلمان، استرالیا و نیوزیلند توزیع خواهد شد .

 در این فیلم، شیطنت شان سهوا کشاورز را وادار به ترک مزرعه میکند سپس شان و بقیه گوسفندان برنامه ریزی یک سفر به شهر بزرگ را نجات کشاورز انجام میدهند . این ستاره با لباس پشمی برای اولین بار بوسیله نیک پارک - برنده جایزه اسکار –در فیلم کوتاه ( A Close Shave ) ظاهر شد . شان پس از آن در برنامه های پیش دبستانی شبکه CBBC در سال 2007 ارائه شد، پس از آن به سرعت در 170 کشور دنیا پخش و محبوب شد سری برنامه تیمی تایم (Timmy Time) که بر اساس این انیمیشن طراحی و تولید شده بود – که آن نیز بسیار محبوب شد - کار خود را در سال 2009 اغاز کرد.

 ساخته های آرد من : مرغ فراری (Chicken Run) (2000)، والاس و گرومیت: نفرین خرگوش (2005)، Flushed Away (2006)، آرتور کریسمس (2011) و در سال گذشته دزدان دریایی!

شما چه فکر می کنید ؟ آیا فیلم سینمایی بره های ناقلا هم مانند سریال پر مخاطب و جذاب خواهد بود ؟؟؟؟دسته بندی: اخبار,


نظرسنجی


از کدوم برنامه بیشتر خوشتون میاد ؟نویسندگان
پرشین تون - تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی شبکه پرشین تون محفوظ است.

با کلیک بر روی 1+ این پایگاه را در گوگل محبوب کنید