تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی شبکه پرشین تون

پرشین تون

اخراج 200 کارمند از دیزنی د رسال 2012

دانلود سریال باب اسفنجی با دوبله پرشین تون | 2 قسمت اضافه شد | 4 قسمت موجود می باشد

دانلود سریال پرندگان خشمگین با صدای اصلی و دوبله گلوری

دانلود فصل اول سریال کاراته کاها با زیرنویس اختصاصی | قسمت دوم اضافه شد

دانلود فصل اول سریال Rabbids Invasion | قسمت 05,06 اضافه شداخراج 200 کارمند از دیزنی د رسال 2012

()

استودیو فیلمسازی والت دیزنی اعلام كرده در هفته های آینده بخش دیگری از نیروی كار خود را اخراج خواهد كرد. این استودیو طی دو هفته آینده بخشی از نیروی كار در قسمت خدماتی و

مشتریان را كه معمولا كارمندان بازاریابی و شبكه خانگی محصولات دیزنی هستند ، از كار تعلیق خواهد كرد.

تاكنون تعداد كارمندانی كه قرار است اخراج شوند اعلام نشده ولی به نظر می رسد علت كاهش نیروی كار این استودیو ، حسابرسی داخلی «باب ایگر» رئیس استودیو برای كاهش هزینه های استودیو است . دیزنی در حالی به كاهش نیروی كار روی آورده كه از نوامبر 2012 با رشد درآمد مواجه بوده و سود هر سهم آن در بورس از 53 دلار به 57 دلار و 76 سنت رسیده است.

در دسامبر گذشته دیزنی با پرداخت 319 میلیون دلار به كمپانی بازیهای ویدئویی (Celador) سفارش ساخت بازی «چه كسی می خواهد میلیونر باشد» را داد. «دیزنی» همچنین به تازگی قرارداد بزرگی با «لوكاس فیلم» بسته و در نظر دارد قسمت هفتم فیلم پرهزینه «جنگ ستارگان» تا دو سال آینده به سینما ببرد. البته به نظر می رسد دیزنی در این زمینه به اعتبار استودیوهای شریكش همچون پیكسار و مارول نیز پشت گرم است. مارول تا سال 2015 ، 6 فیلم مطرح را به سینما خواهد برد و پیكسار نیز قسمت دوم در جستجوی نمو و دانشگاه هیولاها را پیش رو دارد. گفتنی است ، «دیزنی» در سپتامبر گذشته بیش از 50 كارمند خود را اخراج كرده بود و با این کار ،مجموع کارمندان اخراج شده از این استدیو در سال 2012 به 200 نفر رسید.

 
دسته بندی: اخبار,


نظرسنجی


از کدوم برنامه بیشتر خوشتون میاد ؟نویسندگان
پرشین تون - تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی شبکه پرشین تون محفوظ است.

با کلیک بر روی 1+ این پایگاه را در گوگل محبوب کنید